ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Оточення Кернеса отримало від мерії 40 млн грн на кладовище

Харківська міськрада замовила будівництво міського кладовища вартістю 42,22 млн грн
Depo.
5 липня 2016 11:02
ФОТО: depo.ua

Відповідну угоду 24 червня уклало Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства мерії з ТОВ "Вега-Буд", передає Depo.Харків з посиланням на "Наші Гроші".

Роботи на пр. Гагаріна, 362 (кладовище № 18) планується виконати до кінця 2017 року.

За цей час потрібно побудувати колумбарій, водопровід та тротуари, встановити зовнішнє освітлення, організувати паркінг та висадити дерева і квіти. Площа ділянки, відведеної під будівництво, становить 9,940 га, вона розрахована на 21 246 поховань. Розрахунки показують, що на організацію одного поховання витратять майже 2 тис. грн.

ТОВ "Вега-Буд" зареєстровано на Сергія Колесника, який з 2005 року є директором фірми. До липня 2012 року власниками "Вега-Буд" були Оксана Віталіївна Ганжа і Лілія Михайлівна Золотарьова. На Сергія Колесника також записана частка у ТДВ "Спецбуд-3", яким керує депутат Харківської міськради від партії "Відродження" Віталій Ганжа.

"Вега-Буд" нещодавно виграло тендер на 47,42 млн грн на будівництво доріг.

Єдиним конкурентом під час торгів було ТОВ "Паркінг +". Це ще один тендерний фаворит Департаменту будівництва та дорожнього господарства Харківської міськради.
Директором та співзасновником "Паркінг+" до початку 2010 року був нинішній директор Департаменту будівництва та шляхового господарства Володимир Чумаков. Після його переходу на роботу в мерію засновники фірми змінилися і у травні 2016 року її власником стала гонконгська компанія "Драгон Інвестмент Девелопмент Лімітед". Бенефіціаром "Паркінг +" тепер вказано громадянина Малайзії Тан Джин Лі, який мешкає у Швейцарії.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків