Опалення та гаряча вода у Харкові подорожчають на 25%

Тарифи на опалення у Харкові можуть зрости на 25,4%, на водопостачання  - до 23,1%

Про це Depo.Харків повідомили у КП "Харківські теплові мережі".

На підприємстві нагадали, що 30 жовтня на засіданні НКРЕКУ були встановлені наступні тарифи на послуги з централізованого опалення: для абонентів з будинковими та квартирними приладами обліку теплової - 1307,39 грн/Гкал; для абонентів без приладів обліку - 33,44 грн за 1 кв. м за місяць. Тарифи за централізоване постачання гарячої води (з урахуванням вартості холодної води) встановлені для абонентів за умови підключення рушникосушки на рівні 80,71 грн за 1 куб м, без підключення рушникосушки - 74,85 грн за 1 куб м.

При цьому підприємство планує встановити наступні тарифи:

- з централізованого опалення для абонентів з будинковими та квартирними приладами обліку теплової – 1639,92 грн/Гкал (збільшиться на 25,4%);

- з централізованого опалення для абонентів без приладів обліку – 41,94 грн за 1 кв. м за місяць (збільшиться на 25,4%);

- за централізоване постачання гарячої води за умови підключення рушникосушки – 99,34 грн за 1 куб м (збільшиться на 23,1%);

- за централізоване постачання гарячої води без підключення рушникосушки – 92 грн за 1 куб м (збільшиться на 22,9%).

Основними причинами, які вплинули на зміну тарифів на підприємстві називають зміну вартості теплової енергії у зв'язку зі збільшенням ціни природного газу, собівартості власної ТЕЦ-3, внесків на регулювання і включення в структуру, а також зростання вартості холодної води для послуг централізованого гарячого водопостачання на 7%.

Пропозиції щодо зміни тарифів КП прийматиме до 10 листопада включно у письмовому або електронному вигляді за адресою: вул. Мефодіївська, 11 або на e-mail - hts@hts.kh.ua з позначкою "зауваження до зміни тарифів".

Відкрите обговорення питання зміни тарифів відбудеться 12 листопада о 14:00 в приміщенні актового залу КП "Харківські теплові мережі" на вул. Мефодіївській, 11, п'ятий поверх.

Як повідомляв Depo.Харків, харківське КП "Комплекс з вивозу побутових відходів" планує вдвічі підняти тарифи на свої послуги.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook