Окуляри для вбивства, кредитні історії та весільні рушники: Що робити харків'янам цими вихідними

Які окуляри потрібні "для вбивства", де у Харкові почути гурт "Тік" та які рушники вишивали на весілля

Depo.
21 квітня 2017 16:30
ФОТО: depo.ua

І хоча цими вихідними погода навряд чи дозволить харків'янам вибратися на пікніки, в місті залишилося чимало розваг як під відкритим небом, так і у приміщенні. Журналісти Depo.Харків зібрали найцікавіші події міста 22 та 23 квітня.

Відпочинок на природі:

Не зважаючи на зовсім не весняну погоду, у харківському екопарку відзначать День Землі та День англійської мови. У парку навіть спеціальні пізнавальні вікторини підготували. А ще гостям пропонують принести з собою старі батарейки та відправити їх "на пенсію". З подробицями святкової програми можна ознайомитися тут.
Де: Фельдман екопарк
Коли: 22-23 квітня
Вартість квитка: вільний

У той же час у "харківському Диснейленді" можна буде послухати гурт "Тік". Виступ музикантів присвячений офіційному відкриттю сезону в парку. Окрім того, протягом вихідних на відвідувачів парку чекає чимало розваг. З подробицями святкової програми можна ознайомитися тут.
Де: парк ім. Горького, вул. Сумська, 89
Коли: 22-23 квітня
Вартість квитка: вільний

Для тих, хто не уявляє своїх вихідних без історичних цікавинок, пропонуємо пройти "лікнеп" з кредитних історій Харкова. На лекції "Життя в борг: діяльність перших кредитних установ в Харкові" розкажуть, де вперше дізналися про кредити і якими шляхами кредити "прийшли" до Харкова.
Де: Харківський історичний музей ім. Н.Ф. Сумцова, вул. Університеться,5
Коли: 22 квітня о 14:00
Вартість квитка: 10 грн

А для поціновувачів театру пропонуємо поринути у світ абсурду й дізнатися, які окуляри потрібні для вбивства.

Вистава "Кароль"

На прийом до лікаря-окуліста приходять двоє: божевільний старий з рушницею і його онук. Пацієнти виглядають досить безглуздо, рушниця у діда - бутафорська. Старий одержимий ідеєю знищити якогось Кароля. Для цієї мети йому потрібні окуляри - щоб розпізнати ворога. Але дуже скоро лікарю стане не смішно.
Де: Дім Актора вул. Мінзера, 3
Коли: 22 квітня, 19:00.
Вартість квитка: від 90 грн.

Традиції слобожанського весілля:

Любителів українських традицій пропонуємо відвідати виставку рушників та весільної атрибутики Слобожанщини. На виставці можна дізнатися, які рушники вишивали на весілля на Харківщині та які вбрання обирали слобожанські наречені на початку ХІХ століття.
Де: Харківський центр культури й мистецтва, вул. Пушкінська, 62
Коли: 18 квітня – 16 травня
Вартість квитка: вільний

Тож, вирішуйте, що вам до смаку та проводьте вихідні яскраво та весело за будь-якої погоди.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків