Офіційного підтвердження факту загибелі Жиліна немає, - прокуратура

У Харківській області правоохоронні структури не отримували офіційного повідомлення про факт смерті лідера "Оплоту" Євгена Жиліна
Depo.
21 вересня 2016 13:37
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила кореспондентові Depo.Харків прес-секретар прокуратури Харківської області Віта Дубовик.

"У нас ще немає на руках офіційного підтвердження (факту смерті Жиліна – ред.). Усе, що стосується його діяльності, буде виокремлено (з відкритих кримінальних проваджень – ред.) та закрито. Стосовно інших осіб, які фігурують у кримінальних провадженнях, буде розслідуватися далі", - сказала Дубовик.

Як повідомляв Depo.Харків, 19 вересня у підмосковному рестора "Вітерець" невідомий застрелив Жиліна.

У Харківській області стосовно Жиліна Управління СБУ розслідує злочини, передбачені ч. 1 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) та ч. 1,2 ст. 258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу України. Розслідування цього кримінального провадження зупинене через розшук Жиліна.

Управління ДФС розслідує провадження, відкрите за ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 205 (організація злочинної групи, фіктивне підприємництво) Кримінального кодексу України. В рамках цього кримінального провадження 23 червня 2015 року Жиліну заочно було повідомлено про підозру.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків