ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Оборону Харківщини будують під дощем і під снігом

Харків'яни завершать будівництво першої оборонної споруди в Луганській області до 1 травня
Depo.
24 квітня 2015 14:25
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації з посиланням на заступника голови ХОДА Євгена Шахненко.

"Незважаючи на складні погодні умови, будівники підрядних організацій і в сніг, і в зливу не припиняють свою роботу, щоб завершити вчасно відповідні будівельні роботи та захистити оборонні горизонти нашої Батьківщини", - зазначив Шахненко.

Заступник голови області підкреслив, що перший взводно-опорний пункт, будівництвом якого займається ТОВ "Стальконструкція", планується завершити до 1 травня.

Довідка: Будівництво інженерних споруд з метою зміцнення обороноздатності держави розпочато на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 №107. Силами нашого регіону на території Луганської області планується побудувати 31 взводно-опорний пункт. Капітальні оборонні споруди, що включають систему бліндажів та окопів, з'являться на всіх стратегічно важливих напрямках.

В цілому, уздовж лінії фронту побудують близько 300 взводно-опорних пунктів. У роботах також будуть задіяні й інші області. Фінансується проект з держбюджету. Харківські будівельники погодилися приступити до робіт, не чекаючи надходження фінансування з Кабінету Міністрів України.