Нові тарифи завищені на 30%, - харківський нардеп Семенуха

Фракція "Самопоміч" вважає, що нові тарифи, за якими населення має сплачувати послуги теплопостачання, завищені на 30%
Depo.
30 вересня 2016 13:29
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської облорганізації "Самопомочі", про це в заявив народний депутат Роман Семенуха.

При цьому, за словами нардепа, це складно довести, поки уряд відмовляється оприлюднити складові тарифів. Минулого тижня у Верховній Раді відбулося голосування за законопроект, який врегульовує порядок створення та здійснення діяльності НКРЕКП – комісії, відповідальної за державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Саме НКРЕКП є органом, який впливає на формування тарифів. Це голосування мало встановити порядок призначення і ротації членів комісії, але, за словами Семенухи, в тій остаточній редакції, яку проголосовано коаліцією, неможливо говорити про інституційну незалежність комісії.

"Блок Петра Порошенка вкотре злочинно домовився із "Опоблоком", а "Батьківщина", тим що не голосувала, провалила кадрову ротацію, яка дозволяла оновити протягом невеликого періоду всіх членів НКРЕКП включно з головою. Саме тому, я вважаю, що відповідальність за тарифну політику сьогодні перебуває насамперед на БПП і "Батьківщині", - заявив депутат.

Позиція "Самопомочі", за словами Семенухи, полягає в тому, що необхідно продовжувати вимагати від уряду прозорості формування тарифів, а також наполягати на тому, щоб уряд і місцеві осередки влади спрямували кошти в заходи по енергозбереженню, що дасть свій ефект вже найближчим часом.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків