Нові деталі пожежі в авто під Харковом: Власниця є дружиною депутата БПП, але на виборах представляє Мураєва

У Харківській області чоловік власниці автомобіля, який згорів з невідомих причин, є депутатом-представником фракції Блоку Петра Порошенка "Солідарність" у районній раді

Нові деталі пожежі в авто під Харковом:…

Інформацію про це кореспондентові Depo.Харків підтвердило поінформоване джерело у правоохоронних органах Харківщини.

 

За відомостями співрозмовника агентства, власниця автомобіля "Тойота Ауріс" (АХ 4777 ВО), що згорів увечері 4 березня у смт Мала Данилівка Дергачівського району Харківської області, є Валентина Золотарьова 1968 року народження.

 

Жінка проживає у Малій Данилівці, є фізичною особою-підприємцем. Під час складання первинних матеріалів жінка повідомила, що до будь-яких політичних партій або громадських організацій відношення не має.

 

Однак її чоловік - депутат Дергачівської районної ради Сергій Золотарьов. 55-річний Золотарьов – представник фракції БПП "Солідарність" у районній раді. Чоловік очолює постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування та законності.

 

 

Згідно електронної декларації за 2017 рік, Золотаньов, який у травні 2017 року претендував на посаду голови Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області, веде спільне господарство і проживає разом із дружиною Валентиною Миколаївною Золотарьовою, а донькою Анною Новиковою і онуком Андрієм Новиковим.

 

 

Водночас, згідно з інформацією Центральної виборчої комісії, в Дергачах членом ТВК №175 є повна тезка дружини депутата від БПП - Валентина Миколаївна Золотарьова. У комісії жінка представляє інтереси кандидата у президенти Євгена Мураєва.

 

 

Як повідомляв Depo.Харків, 4 березня, о 19:47 біля будинку по вулиці Лісній у селищі Мала Данилівка Харківської області внаслідок пожежі було пошкоджено моторний відсік автомобілю "Toyota Auris". Власницею авто виявилася 51-річна Валентина Золотарьова. А її чоловік - депутат Дергачівської районної ради Сергій Золотарьов.

 

Згідно електронної декларації Золотарьова за 2017 рік, у подружжя є 5 автомобілів. При чому два із них – однакові "Тойота Ауріс" 2008 року. Один із них належить депутату, другий – дружині.

 

У травні 2017 року Золотарьов подавав електронну декларацію як кандидат на посаду голови Дергачівської районної державної адміністрації Харківської області.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook