Нинішній стан української медицини є розплатою за постійний політичний популізм, – Світлична

Людей дуже непокоїть ситуація у медичній сфері, питання робочих місць, соціального захисту та реалізація конкретних проектів

Нинішній стан української медицини є роз…

Як передає Depo.Харків, про це в інтерв’ю РБК-Україна сказала народний депутат України Юлія Світлична.

 

"Я категорично проти закриття будь-яких лікарень та скорочення лікарів. Замок на дверях лікарні або лікарні без лікарів – це далеко не ті зміни, на які чекають люди. Реформа – це насамперед сучасне медичне обладнання, нові клініки, нова система підготовки лікарів, якісні умови для лікування, гідна зарплатня для медиків, оперативність та доступність медичної допомоги для людей. І точно не за принципом "до основанья, а затем....", - наголосила Світлична.

 

На її переконання, українська медицина буде зміцнюватися лише тоді, коли українські політики та держслужбовці найвищого рівня будуть лікуватися в українських лікарнях, а не за кордоном.

 

"Зараз COVID-19 не відрізняє багатих від бідних, не відрізняє ані релігії, ані посад. А нинішній стан української медицини – це розплата за постійний політичний популізм, за безвідповідальність тих, хто роками знищував нашу медицину, хто закривав лікарні, хто ігнорував потреби лікарів та пацієнтів", - сказала Світлична.

 

На її переконання, в законі потрібно закріпити норму, у відповідності до якої, депутати і чиновники мали би лікуватися в українських медичних закладах.

 

"Потрібно усвідомити, що ми всі в одному човні. І звичайні люди, і депутати, і міністри. І на берег зійти можливості немає. Як і пересісти в інший човен. Який медпункт та лікаря на кораблі маємо, так й будуть нас лікувати. Це – реальність, яку політики мають прийняти. Будемо ініціювати ухвалення відповідних законодавчих норм", - сказала вона.

Читайте також: Світлична одноголосно зареєстрована народним депутатом України, – ЦВК

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"