Брак бюлетенів: На Харківщині зафіксували дільницю, де не вистачає майже 20%

У Харківській області спостерігачі відмічають значну нестачу бюлетенів на одній з дільниць по округу №180 із центром у смт Золочів

Інформацію про це кореспондентові Depo.Харків підтвердив голова ОВК №180 Олег Оберемок.

 

"Це Красний Кут. Дійсно, так (брак бюлетенів спостерігається – ред.), тому що бюлетені видавалися за попередніми списками. У них знаходиться геологічна станція. У кінцевий список зареєструвалися люди з Києва, Харкова, з інших міст. Усіх, хто працює на геологічній станції", - за назначив Оберемов.

 

Він підкреслив, що нестача бюлетенів на ДВК № 630576 становить 19,5%. При цьому Оберемок зазначив, що під час жодних виборів явка не сягала 100%. Голова ОВК №180 підкреслив, що були проведені консультації з Центрвиборчкомом і місцевою адміністрацією. Після цього було ухвалене рішення, що 80% бюлетенів має вистачити для того, щоб проголосували всі бажаючі на окрузі.

 

"Але ніколи явка не становить 100%. Ми консультувалися і з ЦВК, і з адміністрацією, 80% бюлетенів їм вистачить", - висловив переконання Оберемок.

 

При цьому він зауважив, що на окрузі наявні дільниці, зокрема, лікарні, де кількість наявних бюлетенів значно перевищує кількість виборців за кінцевим списком.

 

Водночас, за відомостями представника ВО "Свобода", на дільниці зареєстровано 1084 виборці, однак реально наявні 873 бюлетеня.

 

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області усі виборчі дільниці розпочали роботу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook