ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Негода не завадила роботі найбільшого ринку Східної Європи

Погода 29 травня не вплинула на роботу торговельного центру "Барабашово"
Depo.
30 травня 2016 15:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили Depo.Харків у прес-службі ТЦ "Барабашово".

За відомостями прес-служби, незважаючи на рекордну кількість опадів, штормовий вітер і грозу, торгівля здійснювалася у звичайному режимі. Завдяки злагодженим діям служб торговельного центру вдалося уникнути серйозних пошкоджень конструкцій і підтоплень. Своєчасно виявлялися потенційні місця підтоплень, проводилися відповідні роботи, визначалися пошкоджені ділянки покрівель, здійснювалися зміцнення цих ділянок і в разі необхідності демонтаж окремих елементів, вівся посилений контроль за електротехнічним обладнанням і роботою електромереж.

В результаті проведених робіт вдалося не допустити серйозних пошкоджень конструкцій торговельних павільйонів, неполадок в електромережах, які могли б стати причинами загоряння, мінімізований збиток від підтоплення торгових об'єктів.

"Погода піднесла нам неприємний сюрприз. Але зараз потрібно говорити не про успіхи боротьби зі стихією, хоча і тут нам є що сказати. Керівництво торговельного центру "Барабашово" вже зараз працює з усіма підприємцями, які зазнали збитків від негоди", - прокоментував ситуацію директор ТЦ "Барбашово" Дмитро Безпалов.

Довідка Depo.Харків. Із початку травня в Харкові випало 138 мм опадів. За даними метеорологів, кількість опадів - рекордна для травня, починаючи з 1961 року. Попередній рекорд на 29 травня склав 137 мм опадів. Як уточнили метеорологи, вчора, 29 травня, в Харкові випало 42 мм опадів.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків