Найдовший проспект Харкова закриють до жовтня

До жовтня буде закрито рух автотранспорту по пр. Московському - від Корсиківського шляхопроводу до пров. Електромеханічного

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради із посиланням на заступника директора департаменту транспорту Ігор Київський.

Він зазначив, що це пов'язано з реконструкцією Московського проспекту на цій ділянці. Для автомобілів рух буде закрито з 7:00 до 19:00 щодня. Об'їжджати зазначену ділянку потрібно буде через вулиці Плеханівську і Польову. Громадський транспорт і спецавтомобілі по цій частині проспекту будуть проїжджати.

Київський також повідомив, що на час ремонту інженерних комунікацій, що проходять через проспект, рух закриють і для громадського транспорту. Планується, що ці роботи проводитимуться у вихідні дні.

Згідно з наказом департаменту транспорту, зараз рух по Московському проспекту перекрито на ділянці від вул. Польової до вул. Соїча: там не можна проїжджати з 8:00 до 22:00 щодня до 10 травня.

На період проведення робіт об'їжджати закриту ділянку необхідно наступним чином: по вул. Польовій - на ділянці від пр. Московського до вул. Плеханівської, по вул. Плеханівській - на ділянці від вул. Польової до вул. Соїча, і по вул. Соїча - на ділянці від вул. Плеханівської до пр. Московського.

Заступник директора департаменту транспорту повідомив, що зараз також проводиться реконструкція вул. Клочківській та вул. Героїв Праці, ремонтують перила на Балашівському шляхопроводі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook