ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Найдовший проспект Харкова закриють до жовтня

До жовтня буде закрито рух автотранспорту по пр. Московському - від Корсиківського шляхопроводу до пров. Електромеханічного
Depo.
20 квітня 2015 15:37
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради із посиланням на заступника директора департаменту транспорту Ігор Київський.

Він зазначив, що це пов'язано з реконструкцією Московського проспекту на цій ділянці. Для автомобілів рух буде закрито з 7:00 до 19:00 щодня. Об'їжджати зазначену ділянку потрібно буде через вулиці Плеханівську і Польову. Громадський транспорт і спецавтомобілі по цій частині проспекту будуть проїжджати.

Київський також повідомив, що на час ремонту інженерних комунікацій, що проходять через проспект, рух закриють і для громадського транспорту. Планується, що ці роботи проводитимуться у вихідні дні.

Згідно з наказом департаменту транспорту, зараз рух по Московському проспекту перекрито на ділянці від вул. Польової до вул. Соїча: там не можна проїжджати з 8:00 до 22:00 щодня до 10 травня.

На період проведення робіт об'їжджати закриту ділянку необхідно наступним чином: по вул. Польовій - на ділянці від пр. Московського до вул. Плеханівської, по вул. Плеханівській - на ділянці від вул. Польової до вул. Соїча, і по вул. Соїча - на ділянці від вул. Плеханівської до пр. Московського.

Заступник директора департаменту транспорту повідомив, що зараз також проводиться реконструкція вул. Клочківській та вул. Героїв Праці, ремонтують перила на Балашівському шляхопроводі.