Нацпарк "Дворічанський" планують збільшити

Територію національного парку "Дворічанський" планують збільшити вдвічі
Depo.
8 липня 2016 14:21
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків за інформацією прес-служби Харківської обладміністрації, про це повідомив директор Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА Андрій Тимчук.

"Вже підготовлено наукове обґрунтування та картографічні матеріали щодо зміни меж території національного парку "Дворічанський" орієнтовною площею біля 7 тис. га, - зазначив Тимчук. - Це дозволить збільшити площу природно-заповідного фонду Харківської області, що передбачено регіональною стратегією "Екологія Харківщини" на 2016-2020 роки".

До складу парку запропоновано включити землі Дворічанського та Куп’янського районів, зокрема, ДП "Куп’янське лісове господарство".

"Це переважно крейдяні оголення, степові ділянки та заплава річки Дворічна. Включення цих територій до складу природно-заповідного фонду дозволить зберегти рідкісний та ендемічний крейдяний рослинно-тваринний комплекс, який у межах України притаманний лише долинам річок басейну Дону", - зауважили в Департаменті екології та природних ресурсів ХОДА.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків