У Харкові нардеп Фельдман задекларував 2,35 млн дол. готівкою та безцінну колекцію раритетів

У декларації депутата - чисельні колекції вин, антикваріату та витворів мистецтва
Depo.
31 жовтня 2016 17:41
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Харків із посиланням на Національне агенство з питань запобігання корупції, народний депутат України (позафракційний) Олександр Фельдман володіє житловим будинком у Харкові площею 1571,1 кв. м вартістю 50,8 млн грн, а також квартирою у Києві площею 264,5 кв. м ватрістю 24,2 млн грн та машиномісцем площею 22,2 кв. м.

Згідно з його декларацією про доходи за 2015 рік, йому також належать господарські приміщення з гаражами площею 1,5 тис. кв. м у Харкові.

Дружині нардепа Валерії належить у Харкові нежитлова будівля площею 413,1 кв. м, синові Олександру - нежитлові приміщення на першому поверсі одного з будинків загальною площею 143,6 кв. м.

Фельдман володіє трьома земельними ділянками у Харкові загальною площею 2,18 га оціночною вартістю близько 47 млн грн та сімома ділянками у Черкаській Лозовій (Дергачівський район області) вартістю близько 61,9 млн грн. Син нардепа також має дві ділянки у Харкові загальною площею 0,7 га та вартістю 15,7 млн грн.

Нардеп задекларував більше 60 колекцій вин та інших алкогольних напоїв, три годинники (німецький настінний Erwin Sattler та два наручних A. Lange and Sohne, матеріал корпусу - платина, ремінець зі шкіри крокодила), музичну шкатулку, велику кількість антикварних виробів, скульптур та близько 40 колекцій творів мистецтва, люльок для паління, ножів для розкриття конвертів, предметів культової юдаїки, археологічних артефактів, бібліографічних раритетів, ритуальних масок, холодної зброї, монет, медалей, скам'янілостей та інших предметів. Колекції налічують кілька тисяч одиниць зберігання. Серед колекцій зброї, наприклад, е такі "перлини", як подарункова парадна шабля (килич) російського імператора Миколи II у піхвах - подарунок турецького султана Абдул Гаміда II, подарунковий мисливський меч (хіршфангер) кронпринца Австро-Угорської імперії Рудольфа фон Габсбурга у піхвах, парадний іменний меч султана Раджаленгки Какрахадимінграту II (Індонезія кінець XVII - початок ХVIII ст.), шабля у піхвах, що належала одному з імператорів династії Великих Моголів (Індія, ХVIII ст.).

Згідно декларації, нардеп не має свого автомобілю, проте володіє мотоциклом BMW CHOPPER. Його дружина та син мають позашляховики Range Rover. Син, окрім того, володіє мікроавтобусом Mercedes-Benz 315 Sprinter, седаном S-класса Mercedes-Benz S 550L 4MATIC та мотоциклом Harley Davidson V-ROD.

Нардеп володіє акціями компаній ПАТ "Концерн АВЕК та Ко", ПАТ "Ді еМ Ді", ПАТ "КАРАВАЙ", CHERRY VINE LTD, а також 24,9% у капіталі ТОВ "Оздоровчий комплекс "Сонячна галявина", 29,12% - ТОВ "Омега Софт" та 100% - приватної установи "Фельдман фемелі музеум". Його дружина та син мають по одній акції ПАТ "Концерн АВЕК та Ко". Син також володіє цінними паперами TWILIGHT ALLIANCE LTD., 97,98% у капіталі ТОВ "Санта хаус Фельдман", 2% - ТОВ "Оздоровчий комплекс "Сонячна галявина", 75% - ТОВ "Ю-МАРКЕТ", 100% - ТОВ "Гірка 1", 40% - "Медичний центр "Інтермед", 0,1% - ТОВ "БМ-ГРУП КОНСАЛТИНГ", 34% - ТОВ "Охоронно-детективна агенція "Кобальт-2", 0,1% - ПП "Стратус", 90% - ТОВ "ІНТЕР-МЕД".

Нардеп Фельдман вказав себе як кінцевого бенефіціарного власника быльш як 50 комерційних та благодійних структур, що зареєстровані в Украаъны та за кордоном, свого сина - семи структур та дружини - однієї структури.

Депутат задекларував 24,9 млн грн доходу від відчуження цінних паперів та корпоративних прав, 16 млн грн дивідендів, 58,8 тис. грн заробітної плати, 74,45 тис. грн коштів, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, а також 76,3 тис. грн стипендії, яку він одержує як почесний громадянин міста Харкова. Його син задекларував 19,2 тис. грн заробітку за основним місцем роботи та 276,2 тис. грн - за сумісництвом у двох місцях роботи, 2,3 тис. - коштів, пов'язаних з виконанням повноважень депутата Харківської міськради (фракція політичної партії "Наш край").

Сім'я Фельдманів майже не тримає грошей на банківських рахунках - у самого нардепа на них 529,2 тис. грн, 19,1 тис. дол. та 1,4 тис євро, у його дружини - 93 дол., у сина - 641 грн та 87 дол. Основні запаси в ній зберігаються у готівкових коштах, причому виключно у доларах. Згідно з декларацією, депутат має готівкою 2,35 млн дол., його дружина - 0,5 млн дол., син - 0,3 млн дол.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків