"Нафтогаз" погрожує залишити селище на Харківщині взимку без тепла

Селище Рогань Харківської області може залишитись без газу в опалювальний сезон

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі НАК "Нафтогаз України".

"Нафтогаз" звертає увагу на тривожну ситуацію, що склалася із розрахунками та газопостачанням КП "Теплові мережі Роганської селищної ради" (смт Рогань, Харківська область), - сказано в повідомленні. - Заборгованість КП "Теплові мережі Роганської селищної ради" за укладеними договорами становить 11,7 млн грн".

Для досягнення комунальним підприємством мінімального рівня розрахунків, який дає "Нафтогазу" право на здійснення газопостачання, воно має сплатити не менше 6,6 млн грн.

При цьому за інформацією, наданою керівництвом комунального підприємства, у Роганської селищної ради відсутні джерела фінансування для погашення заборгованості. Також сільрада не має плану дій для допомоги підприємству-боржнику.

У НАК зазначили, що внаслідок ситуації, що склалася, 3,5 тисячі мешканців селища Рогань можуть залишитися без тепла під час опалювального сезону. Селищна влада може звернутися за допомогою до керівництва області.

Як повідомляв Depo.Харків, комунальне підприємство "Харківський метрополітен" у чотири рази занижує доходи від рекламної діяльності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook