ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На сайті РЖД з'явилось повідомлення про потяг з Донецька до Москви (ФОТОФАКТ)

На сайті державного підприємства "Російські залізниці" (РЖД) з'явилося повідомлення про два пасажирські потяги "Донецьк-Москва-Петербург", які відправляться з окупованої території Донецької області та прослідують через Харківську область
Depo.
7 травня 2015 14:46
ФОТО: depo.ua

На потяг, який відправиться з Донецька 9 травня звернув блогер Андрій Кочкун. Пошук на сайті "РЖД" показав, що поїзд 144Д також відправиться з Донецька сьогодні, 7 травня, і прибуде в Москву вночі 9 травня і Петербург також 9 травня, передає depo.ua з посиланням на "Дождь".

У прес-службі "РЖД" в свою чергу повідомили, що їм нічого невідомо про ці потяги, а ніякі спеціальні акції до 9 травня не планувалися. Однак в єдиній довідковій службі компанії підтвердили: ці два потяги дійсно прибудуть 9 і 11 травня, при цьому в інші дні їх не буде. В існуючих складах немає місць. У довідковій службі припустили, що вони всі могли бути викуплені.

Самі диспетчери з подивом сприйняли цю інформацію і підтвердили, що в інші дні цього року таких поїздів не буде.

Згідно із зазначеним на сайті "РЖД" маршрутом склади з Донецька відправляться до Харкова, потім до Бєлгорода, тобто окупованої території Донецької області проїдуть через контрольовану українською владою територію. Отримати коментар вокзалу Донецька та "Укрзалізниці" журналістам не вдалося.