На Салтівці з'явиться вулиця імені поета-шістдесятника

У Харкові вулицю Механізаторську планують перейменувати на вулицю імені Василя Стуса
Depo.
14 вересня 2016 10:14
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі міськради, відповідне рішення було прийнято вчора, 13 вересня, на засіданні міської комісії з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища.

Потреба в перейменуванні вулиці в Московському районі виникла через те, що її назва втратила  свою актуальність. Адже вулиця виникла на початку 1950-х років як шлях до дослідної бази Харківського інституту механізації сільського господарства.

Нову назву вулиці вибрано в зв'язку з тим, що низка громадських організацій і творчих спілок неодноразово піднімали питання про увічнення імені українського поета, громадського діяча і Героя України Василя Стуса в назві топонімів Харкова.

Також топонімічна комісія прийняла рішення про перейменування вул. Поздовжньої в Немишлянському районі. Це пов'язано з тим, що крім цієї вулиці в Харкові вже є вулиця з такою ж назвою в Київському районі. Тому було прийнято рішення про зміну назви вул. Поздовжньої в Немишлянському районі у вул. Прирічкову, оскільки до неї прилягає 3-й Прирічковий провулок. Проект рішення з перейменування цієї вулиці теж буде винесено на розгляд сесії міської ради.

Остаточне рішення про перейменування вулиць буде прийматися сьогодні на сесії міської ради.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків