На Салтівці планують звести новий мікрорайон

На Північній Салтівці може з'явитися новий мікрорайон

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради.

За даними мерії, питання створення нового житлового мікрорайону розглядалося сьогодні, 24 квітня, на засіданні архітектурно-містобудівної ради.

Йдеться про територію, обмежену вул. Леся Сердюка - Окружною дорогою - "пробивкою" вул. Світлої - "пробивкою" вул. Бучми - пр. Тракторобудівників - "пробивкою" вул. Дружби Народів - межею житлового масиву Північна Салтівка - вул. Наталії Ужвій.

Як повідомила головний архітектор Харкова Тетяна Поліванова, в попередньому детальному плані територій, розробленому рік тому, на цьому місці була розміщена комунальна складська зона.

"Пізніше ми дійшли висновку, що використовувати таку цінну територію для таких цілей було б неправильно. Тому було прийнято рішення винести складську зону в бік Окружної дороги, а на цьому місці запланувати будівництво житлових будинків з дитсадками, школами, магазинами і всією супутньою інфраструктурою. Звичайно, для цього необхідні інвестори, які зацікавляться цим проектом, і вони вже є. Думаю, за два-три роки ми вже побачимо там зміни", - зазначила Поліванова.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові суд відпустив вантажника, який скоїв крадіжку на роботі. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook