ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Привокзальній площі незаконно продають пиво

Власники кав`ярні на Привокзальній площі незаконно займають землю, торгують продуктами, що швидко псуються, і ухиляються від сплати податків
Depo.
18 червня 2015 13:33
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту повідомили в прес-службі Харківської міськради з посиланням на начальника відділу підприємництва та споживчого ринку Ленінського району Романа Іллінського.

За його словами, власники цих кав`ярень порушують законодавство України. Існують певні правила торгівлі на спеціально відведених для підприємців майданчиках. Це ринки, торгові площі, ярмарки, але не Привокзальна площа, яка входить в список пам'яток Харкова.

Скаржиться на торговців і дирекція "Укрпошти", яка направила лист до районної адміністрації, де сказано, що правила торгівлі порушуються на площі систематично.

Торгують на її території не тільки пивом і квасом в кіосках, а й овочами з землі.

За словами Іллінського, у підприємців мають бути свідоцтво приватного підприємця, картка обліку підприємця, дозвіл на торгівлю. Швидкопсувна продукція повинна підкріплюватися сертифікатами якості, а у реалізаторів повинна бути санітарна книжка. Іллінський підкреслив, що жоден реалізатор або підприємець в ході рейду цих документів не надав.

Виконуючий обов'язки начальника сектору дільничних інспекторів міліції Ленінського райвідділу міліції Іван Пшонка повідомив, що сьогодні правоохоронці склали два протоколи про адміністративне правопорушення, які направлять до суду.

Судова інстанція і повинна буде визначити для торговців покарання: штраф, який складає всього від 51 до 300 грн., або опис товару.

Кафе на Привокзальній площі працюють без необхідних документів, і їх власники не мають законного права встановлювати там столи, стільці, парасольки, продавати продукти та напої. Протоколи про ці адміністративні правопорушення також направлять до суду.

Як зазначив Пшонка, поки суд не винесе своє рішення, кав`ярня біля вокзалу бути не повинно.

Більше новин про життя Харкова читайте на kh.depo.ua