На пляжах Харкова обладнали вісім рятувальних постів

Вісім рятувальних постів на шести водоймах Харкова обладнані до роботи в літній період

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради з посиланням на начальника КЗ "Спеціалізована водно-рятувальна служба міста Харкова" Валерій Михайлов.

За його словами, у минулому сезоні працівники водно-рятувальної служби врятували 99 осіб і ще близько 200 отримали медичну допомогу. У той же час в 2018 році на водоймах міста загинуло шість відпочиваючих - трагічні випадки сталися поза зоною відповідальності рятувальних постів служби.

За інформацією Михайлова, цього року на шести харківських водоймах безпеку відпочинку людей на воді забезпечуватимуть вісім рятувальних постів. Зокрема, по одному з них встановлені в Олексіївському лугопарку у Шевченківському та Холодногірському районах, в Удянському гідропарку у Новобаварському районі, на Основ'янському і Петренківському водоймах, ще три - у Журавлівському гідропарку.

"Станом на 15 травня набраний і працює повний штат особового складу сезонних працівників, проведено навчання рятувальників за фахом "плавець-рятувальник", а також навчання за програмою надання першої медичної допомоги. Крім того, всі рятувальні пости сьогодні укомплектовані медичними працівниками", - повідомив Михайлов.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові засудили чоловіка, який скоїв низку злочинів за кордоном. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook