На Південній залізниці загинуло 43 людини, у тому числі дві дитини

За дев’ять місяців 2016 року на Південній залізниці через власну необережність травмувалися 70 людей
Depo.
13 жовтня 2016 09:02
ФОТО: depo.ua
На Південній залізниці загинуло 43 людини, у тому числі дві дитини
На Південній залізниці загинуло 43 людини, у тому числі дві дитини

Про це повідомили Depo.Харків у прес-службі Південної залізниці.

За відомостями залізничників, у січні-вересні 2016 року на Південній залізниці внаслідок порушення правил безпеки на залізничному транспорті сталося 70 випадків травмування громадян, що на 9% перевищує показники аналогічного періоду 2015 року (64 випадки). Травмування зі смертельними наслідками зазнали 43 особи, в тому числі 2 дітей у віці до 16 років.

"Попри максимум уваги запобіганню травматизму на залізниці та зусилля залізничників, кількість випадків травмування громадян на об’єктах залізничної інфраструктури не зменшується. Більшість нещасних випадків зі сторонніми особами – 41 – зафіксовано на перегонах Південної залізниці, 61% з них мали смертельні наслідки. Усі випадки травмування сталися з вини громадян, котрі знехтували правилами поведінки на залізничному транспорті", - йдеться в повідомленні.

Залізничники закликали громадян дотримуватися "Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України" й бути уважними в поїздах, на платформах, поблизу колій тощо для збереження життя та здоров’я.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків