На найвищому флагштоці Харкова підняли прапор України

Сьогодні, 23 серпня, у Харкові пройшла церемонія підняття державного прапора України
Depo.
23 серпня 2016 12:50
ФОТО: depo.ua
На найвищому флагштоці Харкова підняли прапор України
На найвищому флагштоці Харкова підняли прапор України

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі Харківської обладміністрації, участь у церемонії взяли голова Харківської ОДА Ігор Райнін, представники міської влади, Національної поліції України, військові, ветерани АТО та громадськість.

Державний прапор підняли на найвищому флагштоці міста, що розташований на проспекті Незалежності.

Відкриваючи захід, голова обласної державної адміністрації привітав усіх присутніх з Днем Державного прапора України та Днем міста Харків.

"День Державного прапора України – це державне свято, але для кожного українця воно має свій особистий зміст, - відзначив Райнін. - Тому що, коли настав час відповісти на російську агресію, кожен зробив свій власний вибір. Вибір на користь вільної, незалежної, сильної української держави, яка варта того, щоб її захищати. Саме тому сьогодні ми з гордістю можемо проголосити: Харків – це Україна, це - розвиток і перспектива, а не руїни і занепад, які завжди несе з собою агресор. Жовто-блакитний прапор став для нас символом єдності, навколо нього народжується нова солідарна українська нація, для якої головною громадянською цінністю є патріотизм реальних справ".

Він зазначив, що прапор України – це славний бойовий стяг, який пройшов багато фронтів і зараз майорить над позиціями українських військ у зоні АТО. "Це - знамено свободи, яке підняли звільнені міста й села, а згодом піднімуть весь Донбас і Крим. Це трудовий прапор, з яким колективи наших підприємств будують нову економіку України, стверджують Харківську область як центр міжнародного співробітництва, освітню столицю для молоді та регіон рекордного врожаю. За два роки кольори нашого стягу стали відомі в усьому світі. Обагрений кров’ю патріотів, наш прапор є новим символом священної боротьби за свободу і справедливість. Він став живим свідком мужності, героїзму, самопожертви українського народу: воїнів, волонтерів, трудівників, які невідворотно, щодня, наближають перемогу України – перемогу над окупантами і терористами, а також бідністю і корупцією, які для нас - рівнозначні вороги. Під жовто-блакитним прапором ми будуємо оновлену Україну - державу, яка є рівною серед рівних в європейській сім’ї народів, державу, яка має власну позицію і здатна її відстояти, державу, де громади мають реальні фінанси і права, де люди від столиці й до села повинні мати ефективну й відповідальну владу, де людина праці повинна мати можливість вільно заробляти для своєї родини", - сказав Райнін.

Він додав, що втілення в життя кардинальних реформ президента України Петра Порошенка, відродження армії та національної економіки, злам шаленого опору старої системи та п’ятої колони –шлях до того дня, коли жовто-блакитний стяг стане для світу ще одним символом військового та економічного успіху країни, яка не скорилася викликам і зробила себе сама. "Досягти цієї мети – це наш обов’язок перед нинішніми і наступними поколіннями, це наша данина героям, які зробили найбільшу жертву – поклали своє життя за нашу свободу, незалежність і право самостійно визначати власну долю! Я вітаю вас з Державним святом. Шануємо Державний прапор України, шануємо героїв! Слава Україні!", - додав Райнін.

На найвищому флагштоці Харкова підняли прапор України  - фото 1

На найвищому флагштоці Харкова підняли прапор України  - фото 2

На найвищому флагштоці Харкова підняли прапор України  - фото 3

На найвищому флагштоці Харкова підняли прапор України  - фото 4

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків