На Харківщині зібрано акциз на алкоголь і тютюн в розмірі 157 млн грн

У Харківській області у січні-липні 2019 року від платників акцизного збору до бюджету надійшло 156,6 млн грн

Про це повідомили Depo.Харків у Головному управлінні фіскальної служби Харківської області.

 

За відомостями податківців, очікуваний показник за січень-липень 2019 року складав 134,7 млн грн, тож його виконано на 116,3%. До місцевого бюджету додатково зібрано 21,9 млн грн.

 

Крім того, з метою скорочення тіньового обігу підакцизних товарів протягом січня-липня 2019 року проведено 363 перевірки суб’єктів роздрібної та оптової торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

 

Найбільш поширеними випадками порушень є торгівля підакцизними товарами у невстановлених місцях, недотримання мінімальних роздрібних цін на алкогольні напої, порушення максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби, відсутність прибуткових документів на підакцизні товари та невидача касових чеків, безліцензійна торгівля алкогольними напоями та тютюновими виробами тощо.

 

За результатами розгляду матеріалів зазначених перевірок до суб’єктів господарювання застосовані фінансові санкції на загальну суму 4,4 млн грн, надходження до бюджету склали 2,3 млн грн.

 

Як повідомляв Depo.Харків, комунальне підприємство "Харківський метрополітен" у чотири рази занижує доходи від рекламної діяльності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook