На Харківщині за добу дві “Газелі” провалилися “у текстури” (ФОТО)
Одна вантажна "Газель" провалилася в яму в Харкові, а інша - в Чугуєві
Дві схожі ДТП трапилися протягом останньої доби на Харківщині: в Харкові та Чугуєві в глибокі ями провалилися дві вантажні "Газелі".
Як передає Depo.Харків, про це повідомляють харківські соцмережі.
Як видно на фото і відео, які виклали в Інтернет свідки подій, одна вантажна "Газель" вчора ввечері, 19 лютого, провалилась під землю в глибокий котлован, що залишився після ремонтних робіт на вулиці Франтішека Крала, що в районі "ХТЗ" у Харкові.
"Газель" "пішла у будівельні текстури". Обійшлося без постраждалих. Водій тверезий, просто не помітив", - пишуть у соцмережах.
"Газель" в районі "ХТЗ" / Фото: СТО.Харків
Аналогічне ДТП трапилося сьогодні, 20 лютого, в Чугуєві, на шляху до бази відпочинку "Малинівка". В глибокій калюжі, під якою виявилась яма, застрягла вантажна "Газель" від хлібокомбінату "Кулиничі".
"Куліничівська "Газель" "довірилася справам", - іронізують харків’яни.
"Газель" у Чугуєві / Фото: СТО.Харків
Як повідомляв Depo.Харків, за минулу ніч у Харкові десятки автівок отримали пошкодження.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків