На Харківщині з початку року капітальних інвестицій освоїли на 3,2 млрд грн

У Харківській області в січні-березні 2020 року підприємствами та організаціями за рахунок усіх джерел фінансування освоєно 3212,6 млн грн капітальних інвестицій

Про це повідомляє Головне управління статистики в Харківській області, передає Depo.Харків.

 

За відомостями облстату, головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно 53% від загального обсягу. За рахунок державного та місцевих бюджетів освоєно 15% капітальних інвестицій. Питома вага коштів населення на будівництво житла становила 15,7%, кредитів банків та інших позик – 4,9%, інших джерел фінансування – 11,4%.

 

Найвагомішу частку капітальних інвестиції (97,6% від загального обсягу) вкладено у матеріальні активи, з яких у будівлі та споруди – 1634 млн грн, у машини, обладнання та інвентар і транспортні засоби – 1348,8 млн грн.

 

За видами економічної діяльності найбільші обсяги капітальних інвестицій спрямовані у розвиток підприємств промисловості (957,8 млн грн) та будівництва (928,2 млн грн), або 29,8% та 28,9% від загального обсягу відповідно. Також значні обсяги капітальних інвестицій освоєні підприємствами у сфері операцій з нерухомим майном – 293,4 млн грн (9,1%), державного управління й оборони та організаціями обов'язкового соціального страхування – 212,2 млн грн (6,6%), підприємствами сільського, лісового та рибного господарства – 206,8 млн грн (6,4%).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"