На Харківщині впало промислове виробництво

У січні-березні 2019 року порівняно із відповідним періодом минулого року виробництво промислової продукції у Харківській області скоротилося на 1,6%

Про це Depo.Харків повідомили у ГУ статистики в Харківській області.

За даними управління, на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів обсяг випуску продукції збільшився на 7,3%. При цьому у переробній промисловості виробництво зменшилося на 2,5%; постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 6,2%.

Найбільший приріст виробництва спостерігався у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності – на 13,3%. У металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування, приріст склав 7,4%; у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції – 3,1%; у виробництві коксу та продуктів нафтоперероблення – на 2,9%.

Зменшення випуску продукції спостерігалось у виробництві основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів - на 22,2%; у виробництві харчових продуктів, напоїв і тютюнових виробів – на 2,9%; у машинобудуванні, крім ремонту і монтажу машин і устаткування, – на 2,5%; у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 2,4%; у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 1,7%.

Як повідомляв Depo.Харків,  харківська поліція залучить новий підрозділ для розкриття повідомлень про замінування низки об’єктів у місті. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook