На Харківщині впали ціни на продукти: Найбільше подешевшали овочі

Ціни на споживчому ринку Харківської області у липні порівняно з попереднім місяцем зменшилися на 0,6%, при цьому з початку року ціни збільшилися на 3,3%

Про це Depo.Харків повідомили у ГУ статистики в Харківській області.

За даними управління, на споживчому ринку області у липні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,5%. Найбільше - на 12% - подешевшали овочі. На 6,3-0,4% знизилися ціни на маргарин, молоко, сир і м’який сир (творог), сало, рис.

Водночас на 10,9% та 8,6% подорожчали яйця та мед, на 4,5-1% – цукор, фрукти, олія соняшникова, макаронні вироби, молочні продукти. Подорожчали на 0,9-0,4% – м’ясо та м’ясопродукти, риба та продукти з риби, хліб, продукти переробки зернових, масло, кисломолочна продукція.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,3%, у тому числі тютюнові вироби – на 2,2%, алкогольні напої – на 0,5%.

Одяг і взуття подешевшали на 4,7%, зокрема, взуття – на 7%, одяг – на 2,8%.

Зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 2,6% відбулося за рахунок зниження цін на природний газ на 10,8%.

Ціни на транспорт у цілому знизилися на 1,8% в основному через здешевлення палива та мастил на 4,1% та автомобілів на 1,1%.

Як повідомляв Depo.Харків, комунальне підприємство "Харківський метрополітен" у чотири рази занижує доходи від рекламної діяльності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook