На Харківщині понад 50 тисяч людей отримують доставку продуктів, – ОДА

На території Харківської області проживають 52 068 людей, які потребують сторонньої допомоги, з них 27 348 - старші за 80 років

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, літнім та одиноким людям доставляють додому продукти харчування та ліки, пенсію, а також допомагають у вирішенні побутових питань.

"В області функціонує 56 територіальних центрів соціального обслуговування. Вони працюють постійно, а не лише під час карантину. Вони мають всю інформацію про людей похилого віку та осіб з інвалідністю, які проживають на території їхнього обслуговування. Допомогу цим людям надають постійно, і під час карантину в тому числі. Загалом по області в цій роботі задіяно 2 200 соціальних робітників", - розповів директор департаменту соціального захисту населення Юрій Шпарага.

Також соціальні служби області тримають на контролі ситуацію в дитячих будинках сімейного типу області та центрах соціально-психологічної реабілітації дітей.

У восьми центрах реабілітації проводиться дезінфекція приміщень, забезпечений виключно дистанційний контакт дітей з кандидатами на усиновлення та іншими людьми, щоденно проводиться перевірка стану здоров'я дітей та персоналу. "Що стосується ДБСТ та прийомних сімей - районні служби у справах дітей постійно на зв’язку з ними. Ми провели з ними профілактичні бесіди, щодня збираємо інформацію про стан здоров’я членів родин. У разі, якщо в сім’ях хтось захворіє, ми одразу реагуватимемо і організуємо тимчасове проживання здорових дітей у центрах реабілітації або патронатних сім’ях. Та поки що проблемних питань не виникало", - розповіла начальник обласної служби у справах дітей Ольга Шевченко.

На даний час в області створено 110 ДБСТ та 272 прийомні родини.

Як повідомляв Depo.Харківу Харкові самоізольовані дев’ять осіб, які мали контакт із хворим на COVID-19 чиновником

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"