На Харківщині половина безробітних мають вищу освіту

У Харківській області станом на 1 січня зареєстровано 30,3 тисячі безробітних

На Харківщині половина безробітних мають…

Станом на 1 січня, в Харківській області нараховувалося 30,3 тисячі безробітних, 50% з яких мають вищу освіту, 32% - професійно-технічну, 18% - початкову або загальну середню, повідомили Depo.Харків у Харківському обласному центрі зайнятості.  

За видами економічної діяльності найбільша кількість безробітних зареєстрована в сільському господарстві, торгівлі та ремонті транспортних засобів, переробній промисловості та державному управлінні. За професійними групами більше всього безробітних серед робітників з обслуговування, експлуатації устаткування, працівників сфері торгівлі, службовців та керівників.

При цьому в області зареєстровано 3,5 тисячі вакансій, середня заробітна плата за якими становить 6 741 грн.

Зазначимо, що за даними центру, Харківщина входить до десятки регіонів України з найвищою кількістю безробітних осіб. Також до антирейтингу увійшли Полтава, Черкаси, Кропивницький, Дніпро, Запоріжжя, Вінниця, Львів.  

Як повідомляв Depo.Харків, найбільшу зарплату в Харківській області пропонують на посаді муляра (18,7 тис. грн). У першу п’ятірку також входять наступні професії: зоотехнік (18 тис. грн), плавильник металу та сплавів (17 тис. грн), головний механік (15 212 грн), керуючий фермою (15 тис. грн).

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"