На Харківщині поліція за добу отримала 23 заяви про порушення виборчого закону

У Харківській області поліція перевіряє заяви про порушення виборчого законодавства України

Як повідомили Depo.Харків у відділі комунікації ГУНП України в Харківській області, звернення зареєстровані у Московському та Ізюмському відділах поліції.

 

За відомостями поліції, в основному вони стосувалися порушення правил розміщення агітаційної передвиборчої інформації. На виявлених заявниками білбордах були відсутні відомості про установу, що здійснила друк, тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. На даний час тривають перевірки викладених у заявах інформацій.

 

Загалом з початку передвиборчої кампанії поліцейські Харківщини зареєстрували 52 повідомлення щодо порушення Закону України "Про вибори народних депутатів України". 21 червня відкрито одне кримінальне провадження, досудове розслідувння триває за ч. 4 ст. 160 (підкуп виборця, учасника референдуму) Кримінального кодексу України.

 

Також 23 червня до поліції звернувся депутат Харківської міськради, який повідомив про факт підкупу виборців з боку депутата Верховної ради України. Вказана інформація приєднана до раніше відкритого кримінального провадження.

 

Як повідомляв Depo.Харків, правоохоронці перевірили інформацію про замінування учбового закладу на вулиці Сумській у Харкові.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook