На Харківщині під час парламентських довиборів 15 березня складатимуть "електронні протоколи"

У Харківській області дільничні виборчі комісії у 179 окрузі складатимуть протоколи за допомогою спеціальної програми

Про це повідомляється на сайті Центральної виборчої комісії, передає Depo.Харків

 

Центрвиборчком ухвалив рішення забезпечити ДВК на 179 окрузі програмним забезпеченням для складання протоколів про підрахунок голосів на довиборах 15 березня.

 

"Зазначене автономне програмне забезпечення є складовою ІАС "Вибори народних депутатів України" Єдиної інформаційно-аналітичної системи "Вибори". Його використання членами ДВК під час складання протоколу дільничної виборчої комісії про підрахунок голосів виборців на виборах народного депутата України дасть змогу автоматизовано перевірити повноту та правильність відомостей, що вносяться до цього протоколу", - йдеться в повідомленні.

 

Відтак, ОВК цього округу має підготувати для кожної ДВК зазначене автономне програмне забезпечення на флеш-накопичувачі та передати його цим комісіям разом з виборчими бюлетенями.

 

Автономна програма формує своєрідний електронний бланк відповідного протоколу з відображенням всіх його пунктів, в тому числі й переліком кандидатів у народні депутати України.

 

"Слід також зазначити, що ця програма є інтуїтивно-зрозуміла та не потребує якоїсь серйозної підготовки для користування нею. Оволодіти навичками її використання може кожний член дільничної виборчої комісії. До того ж у комплекті до неї додається відповідна інструкція", - наголосили у ЦВК.

 

Окрім того, цей процес стане й своєрідною перевіркою для органів виконавчої влади та місцевого самоврядування на їх здатність забезпечити ДВК необхідним обладнанням, зокрема компʼютером.

 

Як повідомляв Depo.Харків, на Харківщині через карантин "злітають" члени ДВК на 179 окрузі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"