На Харківщині місцеві ради дозволили незаконну агітацію на зупинках та в амбулаторіях, – "Опора"

Громадські активісти виявили порушення у визначенні місць для агітації в 27 населених пунктах Харківської області

На Харківщині місцеві ради дозволили нез…

Міські, сільські та селищні ради в Харківській області затвердили перелік місць для розміщення передвиборної агітації під час місцевих виборів, що відбудуться 25 жовтня, повідомили Depo.Харків у громадянській мережі "Опора".

Активісти знайшли порушення щодо визначення місць для агітації в 27 населених пунктах.

"Серед основних порушень –визначення автобусних зупинок як місць для агітації. Також місця для агітації визначили у приміщеннях, де розташовані державні або комунальні установи, зокрема, амбулаторії, сільські клуби, дошкільні навчальні заклади", - сказано в повідомленні.

Зокрема, активісти фіксували порушення визначення місць для агітації у рішеннях Зачепилівській селищній раді, Ізюмській селищній раді, Лозівській міській раді, Люботинськіій міській раді Мерефянській міській раді, Оскільській сільській раді, Первомайській міськраді, а також рішеннях Печенізької та Лозівської РДА та окремих сільських рад у Богодухівському, Валківському, Зачепилівського, Ізюмському, Куп’янського, Харківському районів області.

За всіма виявленими фактам порушення закону активісти направили звернення до місцевих рад з проханням внести зміни до рішення.

"Виборчий кодекс має чіткі заборони, щодо розміщення агітаційних матеріалів. Виділення органами місцевого самоврядування цих місць на автобусних зупинках та з використанням приміщень державної та комунальної власності може призвести до порушення законодавства. Тому ми звернулися зі зверненням щодо перегляду окремих місць для розміщення агітаційних матеріалів", - зазначив координатор спостереження "Опори" за виборами у Харківській області Микола Зінченко.

Читайте також: Хто замість Кернеса: Кого відправить на вибори "Успішний Харків"

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"