На Харківщині гроші від перевиконання митних надходжень направлять на ремонт доріг, - Світлична

У Харківській області у 2019 році планують ремонт 93 доріг місцевого значення

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, відповідні зміни до обласного бюджету та Програми розвитку дорожнього господарства на 2018 – 2020 роки сьогодні, 28 лютого, ухвалили депутати під час засідання сесії облради.

 

За відомостями прес-служби, голова Харківської ОДА Юлія Світлична відзначила, що кількість об’єктів ремонту може бути збільшена в разі, якщо до Дорожнього фонду надійде додаткове фінансування, зокрема, від перевиконання митних платежів. «Ми направляємо всі можливі ресурси на ремонт доріг у області», - наголосила керівник області.

 

Заступник голови Харківської ОДА Вадим Данієлян відзначив, що першочергові списки доріг, які ремонтуватимуть цього року, були узгоджені з місцевими РДА, усі зауваження було враховано.

 

«Субвенція розподілена згідно з кілометражем на всі території. Позиція «Укравтодору» - в першу чергу відремонтувати під'їзди до населених пунктів, лише після цього зможемо переходити до ремонту доріг комунальної власності», - пояснив Данієлян.

 

«Нами був проведений розподіл коштів за напрямками використання: будівництво чи капремонт доріг, поточний середній ремонт, поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання. Усього в перелік внесено 93 об’єкти – це дороги місцевого значення», - повідомив директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко.

 

Також він зауважив, що цей перелік було погоджено під час засідання двох комісій Харківської обласної ради та на бюджетній комісії Верховної Ради України.

 

Серед доріг, ремонт та будівництво яких фінансуватимуться з Дорожнього фонду, - об’їзна міста Лозова. Зведення нової дороги стане частиною реалізації масштабного проекту ремонту дороги державного значення Мерефа – Лозова – Павлоград, фінансування на який закладено окремим рядком у державному бюджеті.

 

«Для того, щоб зменшити навантаження на дорогу Мерефа – Лозова – Павлоград, буде зведено нову дорогу в об’їзд міста Лозова. Це убезпечить дорожній рух та зведе на мінімум навантаження на комунальні мережі», - наголосила Світлична.

 

Зазначмо, що в минулому році в регіоні відремонтували 80 доріг місцевого значення.

 

Також під час засідання сесії облради були внесені зміни до переліку джерел фінансування Дорожнього фонду. Було додано пункт – перехідним коштом з минулих років. Завдяки цьому на поточний ремонт доріг місцевого значення буде додано 10 млн грн шляхом економії коштів минулого року.

 

Як повідомляв Depo.Харків, Антимонопольний комітет оштрафував КП "Житлово-комунальне господарство Золочівської селищної ради".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook