На Харківщині громадяни отримали 52 тисячі безкоштовних проднаборів від "АТБ" у межах національного проекту на 100 млн грн

У Харківській області 52 тисячі малозабезпечених жителів регіону отримали безкоштовні продуктові набори від "АТБ" у межах національного проекту на 100 млн грн

На Харківщині громадяни отримали 52 тися…

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі мережі, корпорація "АТБ" оголосила про завершення найбільшого національного благодійного проекту з підтримки соціально незахищених верств населення, в межах якого жителям Харківської області надані 52 068 безкоштовних наборів, що складаються з товарів першої необхідності і продуктів харчування, серед яких крупи, макарони, цукор, сіль, рослинне масло, лимони, печиво, чай та інше.

За відомостями прес-служби, в рамках грандіозної акції, яку реалізували з 3 по 23 квітня, жителі 191 населеного пункту на всій території України отримали 571 572 безкоштовних наборів, для закупівлі яких компанія "АТБ" виділила 100 млн грн.

"Це наймасштабніша благодійна акція національного охоплення, ініційована корпорацією "АТБ" по наданню підтримки тим, хто її сьогодні гостро потребує. Співробітники нашої компанії разом із соціальними працівниками Мінсоцполітики на місцях надали реальну допомогу в складний карантинний період сотням тисяч українців – людям похилого віку, малозабезпеченим, інвалідам та іншим людям, яким у нинішніх умовах в першу чергу потрібно турбота з боку великого соціально відповідального бізнесу", - прокоментував підсумки благодійного проекту національного масштабу корпорації "АТБ" її генеральний директор Борис Марков.

Представники влади в регіонах та окремих населених пунктах по достоїнству оцінили внесок корпорації в підтримку українців у період пандемії коронавірусу і подолання важких економічних наслідків пов'язаного з ним карантину, відправивши корпорації і її керівнику листи подяки, підписані головами управлінь соціального захисту Житомирської та Вінницької обласних державних адміністрацій, виконкому Малинської міськради Житомирської області, Новодністровської міськради Чернівецької області, міським головою Павлограда Дніпропетровської області. Департамент соціального захисту та сімейної політики Житомирської ОДА відзначив внесок корпорації "АТБ" в надання соціальної допомоги жителям області вдячністю на ім'я керівника АТБ Бориса Маркова.

У той же час в деяких регіонах наданню безкоштовних наборів від корпорації "АТБ" не надали особливого значення, а десь благодійний проект компанії видавали за власну ініціативу.

Велику роль корпорації "АТБ" у підтримці українців у період карантину та подоланні економічних складнощів, що за ним слідували, зауважила й керівник Мінсоцполітики.

"Сьогодні вся країна, кожен із нас проходить не тільки випробування вірусом, але і здає своєрідний іспит на людяність, - прокоментувала проект "АТБ" голова Міністерства соціальної політики Марина Лазебна. - Ми переживаємо часи, коли заклик "Допоможи ближньому!" набуває реальних форми, конкретних дій. Залучаються до надання такої допомоги та соціально орієнтований бізнес, і підприємці, і волонтери, і звичайні громадяни. Перша соціальна ініціатива корпорації "АТБ", яка забезпечила продуктовими наборами самотніх літніх людей та осіб з інвалідністю, була реалізована за підтримки Мінсоцполітики".

Для проведення благодійної ініціативи компанія "АТБ" задіяла співробітників 241 магазина своєї мережі, що охоплює всю територію України. Адресну доставку продуктових наборів від "АТБ" здійснювали волонтери та соціальні працівники, згідно персоналізованих списків, що були складені Мінсоцполітики та його місцевими та регіональними підрозділами соціальних служб, а також департаментами обласних і Київської міської державних адміністрацій.

Довідка. Корпорація "АТБ" ініціювала надання адресної допомоги продуктами харчування і товарами першої необхідності на загальну суму 100 млн грн одиноким людям старше 80 років, особам похилого віку, які потребують догляду, а також людям з інвалідністю та інших представників соціально незахищених верств населення, та запропонувала Міністерству соціальної політики підтримати реалізацію такого проекту.

Внесок корпорації "АТБ" у протидію епідемії COVID-19 і економічних наслідків загальнонаціонального карантину вже перевищив 110 млн грн. Корпорація "АТБ" на прохання Офісу Президента України закупила у Франції на 10 млн грн 12 флагманських високопродуктивних систем CFX-96, що дозволяють проводити ПЛР-діагностику і мультиплексний аналіз сотень зразків у режимі реального часу. Це обладнання, придбане для українських медиків корпорацією "АТБ", дозволяє здійснювати оперативну діагностику COVID-19, а також інших інфекційних захворювань. Із 6 по 17 квітня діагностичні системи від корпорації "АТБ" з метою протидії пандемії коронавірусу були доставлені в обласні лабораторні центри і лікарні Львова, Дніпра, Житомира, Полтави, Івано-Франківська, Сум, Чернівців, Херсона, Чернігова, Києва.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"