На Харківщині до гасіння пожежі на військовому полігоні підключили авіацію, – ДСНС

У Харківській області до гасіння торф’яників на військовому полігоні у селищі Клугіно-Башкирівка залучили пожежний гелікоптер

На Харківщині до гасіння пожежі на війсь…

Інформацію про це кореспондентові Depo.Харків підтвердив помічник начальника Головного управління ДСНС України в Харківській області Ігор Лупандін.

 

За його словами, до гасіння підключений гелікоптер ДСНС, який базується у харківському аеропорту. Лупандін додав, що гасінням керують представники Міноборони, тому кількість скидів води стане відома пізніше.

 

Представник Інформаційного агентства МОУ Віталій Саранцев підтвердив кореспондентові Depo.Харків інформацію про залучення до гасіння гелікоптера ДСНС. "Полігон, стан на 16.30: горіння торфовищ триває, вогонь на інші ділянки не розповсюджується, працює інженерна та спецтехніка. До гасіння залучено також пожежний вертоліт ДСНС", - зазначив він.

 

За словами Саранцева, на цей час вже зроблено близько 10 скидань, робота продовжується.

 

 

Фото: ФБ

 

Як повідомляв Depo.Харків, 9 вересня 2019 року о 9:50 на номер "101" надійшла інформація про пожежу на військовому полігоні поблизу с. Клугіно-Башкіровка Чугуївського району Харківської області. Горів очерет та трава окремими осередками на загальній площі близько 10 га. До місця пожежі залучені особовий склад та техніка Міністерства оборони, ДСНС та лісгоспу.

 

10 вересня продовжувалося горіння окремих осередків пожежі, але під’їзд пожежно-рятувальних підрозділів для гасіння пожежі в окремих місцях був неможливий через відсутність твердого покриття. Для виконання робіт по улаштуванню проїздів пожежно-рятувальної техніки та особового складу була залучена важка інженерна техніка типу ІМР-2 Навчального центру ОРС ЦЗ ДСНС України. Від Головного управління ДСНС України у Харківській області були залучені 9 одиниць пожежно-рятувальної техніки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook