На Харківщині директора заводу з концерну "Укроборонпром" оштрафували за порушення державної таємниці

На Харківщині директора Ізюмського приладобудівного заводу, що входить до концерну "Укроборонпром", оштрафували за порушення державної таємниці

На Харківщині директора заводу з концерн…

Про це йдеться в постанові Ізюмського міськрайонного суду Харківської області, передає Depo.Харків.

 

Суд розглянув адміністративний протокол за ч. 1 ст. 212-2 КУпАП (порушення законодавства про державну таємницю), складений на директора державного підприємства "Ізюмський приладобудівний завод".

 

Згідно до матеріалів справи, 12 листопада 2020 року директор підприємства не вжив заходів щодо забезпечення охорони державної таємниці, не забезпечив контроль за охороною державної таємниці, чим скоїв правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 212-2 КУпАП.

 

У судове засідання директор заводу не з'явився, хоча був поінформований належним чином. Винуватість чиновника підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення № 85 від 12.11.2020 (а.с.1-5), копією Наказу №271-К від 18.04.2019 (а.с.7) та іншими зібраними у справі доказами (а.с.6, 8-13).

 

Вивчивши матеріали справи, суд постановив визнати директора ДП "Ізюмський приладобудівний завод" винним у скоєнні правопорушення та притягнути його до адміністративної відповідальності. На посадовця наклали адміністративний штраф у 510 грн.

 

На сайді ДП "Ізюмський приладобудівний завод" директором вказаний Сергій Філоненко.

 

Довідка Depo.Харків. Державне підприємство "Ізюмський приладобудівний завод" починає свою історію у 1916 році, коли в Ізюмі розпочали виробництво оптичного скла.

 

У 1921 році на підприємстві розпочато дослідні варки оптичного скла, а 13 травня 1923 року завод отримав першу придатну варку оптичного скла. Цей день став днем ​​народження Ізюмського заводу оптичного скла.

 

В період 1997-1998 рр. в результаті проведеної реструктуризації завод набуває статусу Ізюмського казенного приладобудівного заводу, зберігаючи свою спрямованість (оптичне скловаріння та приладобудування), наукову і експериментальну базу.

 

За роки незалежності конструктори і технологи заводу успішно розробили та продовжують розробляти і впроваджувати у виробництво нові типи оптичних середовищ, технологічні процеси, принципово нові види оптико-електронних приладів. Номенклатуру оптичного скла, яке виготовляється на заводі, розширено до 250 марок.

 

Продукція заводу поставляється вітчизняним споживачам і в країни ближнього і далекого зарубіжжя (США, Німеччину, Росію, Білорусь, Казахстан, Молдову, Францію, і ін.)

 

У 2011 році в результаті реструктуризації завод переданий в управління Державного концерну "Укроборонпром". З жовтня 2012 року підприємство перетворено в Державне підприємство "Ізюмський приладобудівний завод".

 

Читайте також: На Харківщині через аварію припинилося водопостачання 30-тисячного Первомайського

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"