ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Харківщину повернулись 1600 бійців АТО, їм шукають роботу

У Харкові пройшов ярмарок вакансій для демобілізованих із зони АТО військовослужбовців
Depo.
9 липня 2015 14:06
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації. Тим, хто прийшов, пропонували роботу в установах пенітенціарної служби, в надзвичайній і прикордонній службі, в батальйонах особливого призначення патрульної служби міліції, а також на підприємствах концерну "Укроборонпром" у Харкові. Всього близько 400 вакансій від роботодавців, які зацікавлені взяти на роботу демобілізованих бійців.

За словами директора обласного центру зайнятості Володимира Міненка, зараз на обліку в центрі - 167 демобілізованих. Всього ж в область повернулися більше 1600 бійців АТО. "Центр зайнятості створив для демобілізованих дорожню карту для пошуку роботи. У брошурі можна знайти телефони та адреси центрів і всю необхідну інформацію для працевлаштування", - розповів Міненко.

Крім того, присутнім запропонували 33 тис. вакансій в цілому по Україні, 1,5 тис. вакансій по Харківській області, 1,4 тис. вакансій по Харкову.

Також сьогодні пройшов семінар з працевлаштування для тимчасово переміщених осіб. На ньому були присутні 100 переселенців з Донбасу.

"25 з них отримають міжнародні гранти від 50 до 90 тис. грн. для того, щоб почати свій бізнес", - зазначив т.в.п заступника голови ХОДА Вадим Глушко.

Більше новин про життя демобілізованих бійців АТО в Харкові читайте на kh.depo.ua.