На Харківщині знайшли схрон боєприпасів терористів (ФОТО)

У Харківській області в облаштованій у посадці схованці лежали боєприпаси та символіка "Харьковских партизанів"
Depo.
18 листопада 2016 14:15
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це у "Фейсбук" написав голова харківського осередку цивільного корпусу "Азов" Олег Ширяєв.

За його словами, схованка з боєприпасами була виявлена сьогодні, 18 листопада, у Богдухівському районі Харківської області.

"В результаті злагоджених дій було знайдено схрон у Богодухівському районі, в схроні знаходились боєприпаси та відзнаки "Харківских Партизан", що тероризували Харківщину численними терактами та вбивствами мирних громадян. Що було би далі, можна тільки уявляти - скільки українців можуть вбити ті, хто бажає зруйнувати нашу державу", - написав Ширяєв.

Він додав, що схованка була перевірена разом із працівниками Управління розшуку ГУ УМВД України в Харківській області, які наразі проводять там слідчі дії.

"Наразі, ми впевнені, що активізація так званих загонів "Харківських партизан" зв'язана з розхитуванням ситуації в державі, це все зв'язані між собою події. Ми впевнені в тому, що охорона кордону та прикордонної території є першочерговим завданням у нашому регіоні. І це мають робити не лише прикордонні загони або спецслужбовці. Звичайна пильність громадських активістів може врятувати не лише життя людей, а й державність", - наголосив Ширяєв.

На Харківщині знайшли схрон боєприпасів терористів (ФОТО) - фото 1

На Харківщині знайшли схрон боєприпасів терористів (ФОТО) - фото 2

Як повідомляв Depo.Харків, протягом 2014-15 років на території Харківщини були скоєні кілька терактів і диверсій. За частину з них на себе відповідальність взяли так звані проросійські "Харківські партизани". На цей час, за відомостями СБУ, у Харкові осередок "Харківських партизанів" ліквідований.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків