На Харківщині збільшилася кількість загиблих від сурогатного алкоголю

На території України станом на ранок 4 жовтня зареєстровано 85 випадків отруєнь алкоголем, з яких 42 – летальні
Depo.
4 жовтня 2016 13:33
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили Depo.Харків у Держпродспоживслужбі.

Зокрема, за оперативними повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області кількість постраждалих від отруєння фальсифікованим небезпечним алкоголем становила - 66 осіб, із них померло – 29 осіб:

у Вовчанскому районі - отруїлося 23 особи, з них 13 померло, у Ізюмському районі - отруїлося 22 осіб, з них 5 померло, у Харківському районі - отруїлося 11, з них 5 померло,

у Борівському районі - отруїлася 1 особа (померла), у Великобурлуцькому районі – 4 особи (померли), у Барвінківському районі - 1 особа отруїлася, у Балаклійському районі - 1 особа отруїлася, у м. Харков і- зареєстровано отруєння у 2 осіб, у Куп’янському районі – отруїлося 1 особа (померла).

За даними судово-медичної експертизи у 23 померлих виявлено метиловий спирт.

За оперативними повідомленнями територіальних органів Держпродспоживслужби в Донецькій, Луганській, Житомирській та Миколаївській областях станом на 9:00 4 жовтня нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано. Ситуація у зазначених областях така:

Житомирська область (м. Бердичів): отруїлося – 3 особи, померла 1 особа; Донецька область (м. Лиман): отруїлося – 9 осіб, з них 5 померло; Миколаївська область( м. Миколаїв): отруїлося та померло - 5 осіб; Луганська область:(м. Рубіжне): отруїлося та померло - 2 особи.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків