На Харківщині затримали таджика, який спробував дати хабар прикордонникам

У Харківській області в пункті пропуску "Плетенівка" громадянин Таджикистану намагався підкупити прикордонників
Depo.
24 жовтня 2016 10:41
ФОТО: depo.ua
На Харківщині затримали таджика, який спробував дати хабар прикордонникам
На Харківщині затримали таджика, який спробував дати хабар прикордонникам

Як повідомили Depo.Харків у Харківському прикордонному загоні, вчора, 23 жовтня, в пункт пропуску "Плетенівка" в пішому порядку на вхід в Україну прибув громадянин Таджикистану.

За відомостями прикордонників, під час паспортного контролю у 36-річного чоловіка в закордонному паспорті виявлено дві відмітки про перетинання Державного кордону України, які не відповідають встановленому зразку та можливо були зроблені за допомогою підробленого кліше штампу. Під час проведення співбесіди громадянин запропонував прикордонникам грошову винагороду в розмірі 2 тис. рублів за сприяння в безперешкодному перетині кордону.

Прикордонники від неправомірної вигоди відмовилися, факт дачі неправомірної вигоди задокументували та після складання всіх необхідних документів громадянина Таджикистану передали правопорушника співробітникам поліції. До компетентних правоохоронних органів направлене повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) та ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) Кримінального кодексу України.

На Харківщині затримали таджика, який спробував дати хабар прикордонникам - фото 1

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків