На Харківщині засудили перевертня в погонах

На Харківщині засудили 27-річного лейтенанта поліції, який притягнув до адміністративної відповідальності невинну людину
Depo.
20 липня 2016 11:10
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Depo.Харків повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

Встановлено, що для штучного збільшення показників про виявлені правопорушення у листопаді 2015 року інспектор завів фіктивні провадження у справах стосовно одного з громадян. Зокрема, він вніс неправдиві відомості до протоколу про адмінпорушення щодо перебування чоловіка у громадському місці в нетверезому стані та паління у невстановленому для цього місці. Потім передав ці провадження на розгляд керівництву. За результатами розгляду на громадянина безпідставно та незаконно накладені адміністративні стягнення.

Обвинувачуваний свою вину визнав та співпрацював зі слідством.

14 липня Чугуївський міський суд області визнав правоохоронця винним у службовому підробленні (ч. 1 ст. 366 КК України) та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян та позбавив права обіймати певні посади чи займатись діяльністю в органах державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних і контролюючих органах строком на один рік.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків