На Харківщині за півроку пограбували більше ніж 1600 квартир

У Харкові та області з початку року скоєно більше ніж 1600 квартирних крадіжок
Depo.
21 червня 2016 15:27
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Depo.Харків повідомили у відділі комунікації ГУНП України в Харківській області.

Повідомляється, що загалом на сьогоднішній день на території Харкова та області зареєстровано 1672 крадіжок з квартир та приватних будинків громадян (торік - 752), розкрито – 407 (торік - 339). Статистика свідчить, що квартирні крадіжки найчастіше скоюються у таких районах Харкова як Шевченківській, Київський, Московський, Комінтернівський, Фрунзенський, в області – у Харківському, Дергачівському, Ізюмському районах.

Як зазначив заступник начальника Управління карного розшуку Олег Лобунець, у переважній більшості квартирні крадіжкискоюються в середині робочого дня, у періоди відпусток громадян. Зловмисники заздалегідь готуються до скоєння злочину, оцінюють об’єкт та підбирають способи вчинення злочину.

Щоб захистити своє житло, мешканцям варто встановлювати надійні двері, решітки на вікнах (особливо якщо ви мешкаєте на першому та останньому поверхах), вмонтовувати різні види замків, наявність собаки також змусить злодіїв відмовитися від своїх планів.

Начальник Управління поліції охорони в Харківській області Дмитро Косінов також підкреслив, що найдієвішим захистом помешкання все ж залишаються технічні засоби охорони з підключенням до пульту централізованого спостереження. Правоохоронці зазначають, що жодна охоронювана квартира, а їх на території Харківщини 10 712, не була обікрадена.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків