ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Харківщині за незаконне зберігання зброї засудили інспектора-прикордонника

Чоловік зберігав без дозволу пістолет Макарова та магазин до нього
Depo.
10 червня 2016 12:40
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це йдеться у вироку Золочівського районного суду Харківської області від 7 червня.

Підсудний – молодший інспектор прикордонної служби 2 категорії, водій мінометного вогневого розрахунку секції мінометної застави прикордонної комендатури швидкого реагування Харківського прикордонного загону – обвинувачувався за ч. 1 ст. 263 ККУ (незаконне поводження зі зброєю).

Суд встановив, що прикордонник з 2 січня по 13 квітня 2016 року незаконно зберігав пістолет Макарова та порожній магазин до нього у власному будинку.

Під час досудового розслідування 18 травня 2016 року в приміщенні військової прокуратури Харківського гарнізону між прокурором військової прокуратури Харківського гарнізону, обвинувачуваним та захисником було укладено угоду про визнання винуватості.

Сторонами узгоджено, що при затвердженні угоди підсудному буде призначене покарання за ст. 263 ч.1 КК України у вигляді 3 років позбавлення волі із застосуванням ст. 75 КК України, тобто умовно із призначенням іспитового терміну.

Суд затвердив угоду про визнання винуватості, визнав чоловіка винним та призначив узгоджену сторонами міру покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з іспитовим строком на 1 рік.

При цьому засуджений залишається на службі, контроль за його поведінкою покладено на командира в/ч 9951 прикордонної комендатури швидкого реагування Харківського прикордонного загону.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків