ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Харківщині за дезертирство бійця АТО оштрафували на 1,7 тис. грн

Підсудний повністю визнав свою вину та розкаявся у скоєному
Depo.
28 травня 2016 11:05
ФОТО: depo.ua
На Харківщині за дезертирство бійця АТО оштрафували на 1,7 тис. грн
На Харківщині за дезертирство бійця АТО оштрафували на 1,7 тис. грн

Як передає Depo.Харків з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень, про це йдеться у вироку Чугуївського міського суду Харківської області від 25 травня.

Підсудний – уродженець Яворівського району Львівської області, батько двох неповнолітніх дітей, раніше не судимий. Чоловік був призваний на військову службу на Полтавщині 29 серпня 2014 року та направлений до військової частини польова пошта А0501, що дислокується в селищі Клугино-Башкирівка під Чугуєвом.

14 листопада 2014 року військовослужбовець, порушуючи військовий статут і законодавство, самовільно залишити місце служби і повернувся до неї лише 27 листопада.

Підозрюваний під час суду повністю визнав свою вину, виказав щире каяття та погодився з кваліфікацією вчиненого ним діяння.

Суд визнав чоловіка винуватим у скоєнні злочину. передбаченого ч. 2 ст. 407 КК України (самовільне залишення військової частини або місця служби без поважних причин тривалістю понад десять діб, але не більше місяця військовослужбовцем).

При призначенні покарання були враховані позитивні характеристики за місцем служби та проживання, відсутність судимостей, участь підсудного в АТО, наявність родини та двох неповнолітніх дітей, каяття у скоєному.

З огляду на це суд призначив покарання у виді штрафу в розмірі ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що в сумі складає 1,7 тис. грн.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків