На Харківщині з жовтня реалізовуватимуть проект, що популяризує освіту, - Світлична

У Харківській області буде реалізований новий освітній проект "Виставка цікавої університетської науки"
Depo.
28 вересня 2016 17:14
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської облдержадміністрації, спільний проект Харківської ОДА, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та Харківського університетського консорціуму презентували сьогодні, 28 вересня, під час урочистостей, що були присвячені Дню працівників освіти.

Під час презентації представники навчального центру "ЛандауЦентр" ХНУ ім. В.Н. Каразіна продемонстрували фізичні та хімічні експерименти та досліди. Подібні студенти проводитимуть у сільських школах області.

"Все, що є сьогодні в "ЛандауЦентрі" та не тільки, буде презентовано в кожній сільській школі області. Реалізацію цього проекту ми плануємо організувати таким чином, щоб кожен мінімакет студент мав можливість презентувати в школах, - сказала керівник області Юлія Світлична. - Головна мета - популяризувати науку та більше залучити дітей до навчального процесу".

Світлична області також зазначила, що на сьогодні розробляється можливість забезпечити школи деякими необхідними матеріалами для проведення подібних дослідів і експериментів.

"Ми розглядаємо можливість, щоб якийсь мінімальний набір інструментів залишати в кожній сільській школі для того, щоб вони мали певну базу, та вчителі показували учням ці дивовижні експерименти", - сказала керівник Харківської ОДА.

За словами Світличної, реалізація цього проекту почнеться в жовтні. Незвичайні експерименти і досліди покажуть в школах всіх районів Харківської області.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків