На Харківщині визначили місце, де знищуватимуть трупи "чумних" свиней

У Валківському районі, в черговому осередку АЧС, трупи свиней спалюватимуть на відкритій території за межами села Костів
Depo.
24 жовтня 2016 12:38
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це повідомляється в щодобовому зведенні про оперативну обстановку.

Зокрема, у зведенні уточнюється, що за підсумками 23 жовтня в осередку африканської чуми свиней у Валківському районі знищили 37 голів свинопоголів’я.

Зараз продовжується обстеження околиць міста Валки та сіл Костів, Круглик Валківського району з метою виявлення трупів загиблих тварин. Для ліквідації наслідків НС задіяні 78 осіб та 7 одиниць техніки.

На цей час Валківському районі встановлені 7 дезінфекційних бар’єрів в місцях встановлення карантинно-поліцейських постів; проводяться заходи щодо недопущення вивозу, ввозу та транзиту живих тварин та продукції тваринного походження на території міста Валки та селищ Костів і Круглик Валківського району; створені робочі групи для проведення подвірних обходів приватного сектору у місті Валки (1525 приватних домоволодінь), села Костів (345 приватних домоволодінь), села Круглик  (20 приватних домоволодінь) з метою обліку поголів’я свиней.

Залучені до робочих груп спеціалісти інших комунальних установ, відомств та депутатського корпусу сільських рад; проводяться подвірні обходи з метою виявлення захворілих свиней, підозрілих у захворюванні свиней та загиблих тварин.

Як повідомляв Depo.Харків, у Валках Харківської області 23 жовтня під час ліквідації осередку африканської чуми свиней були знищені 27 свиней.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків