На Харківщині військкомати набрали найбільшу в Україні кількість контрактників

У Харківській області в липні був виконаний найбільший в Україні план набору солдатів і сержантів на військову службу за контрактом
Depo.
4 серпня 2016 16:07
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це сьогодні, 4 липня, під час прес-конференції повідомив військовий комісар Харківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін.

Він зазначив, планове завдання з набору контрактників солдатів і сержантів на липень для Харківської області становило 400 осіб.

"Це найбільше планове завдання з усіх областей України. Планове завдання було виконано на 100%, 400 мешканців Харкова і Харківської області, які мають право проходити службу за контрактом, підписали контракти й на даний момент проходять службу або в навчальних центрах, це та категорія, яка не служила, або безпосередньо у військових частинах", - сказав Калгушкін.

За його словами, на весь третій квартал 2016 року для Харківщини планове завдання з набору солдатів і сержантів на контрактну службу становить 790 осіб.

Як найкращі обласний військовий комісар відзначив Шевченківський і Московський РВК Харкова, Балаклійський, Дергачівський і Чугуївський райони, де показник набору контрактників виконаний більше, ніж на 100%. Серед найгірших районів – Фрунзенський РВК Харкова (82% виконання плану), Богодухівський (75%), Зміївський (69%), Ізюмський (93%) і Лозівський (95%) РВК.

Водночас, за словами Калгушкіна, план набору офіцерів у липні був виконаний на 57%: із 107 запланованих були законтрактовані 62 офіцери.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків