ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Харківщині від армії бігають 15 тисяч призовників

У Харківській області у тривалому розшуку перебувають близько 15 тисяч призовників, які ухиляються від строкової військової служби
Depo.
27 травня 2015 17:42
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Харків.depo.ua, про це під час прес-конференції заступник обласного військового комісара Харківського обласного військкомату Юрій Калгушкін.

"Буду говорити про призов. У тривалому розшуку, це від одного й більше років, перебувають близько 15 тисяч призовників. Цифра величезна. Це ті, які рік, два, чотири, п'ять, не з'являються. Військкомати цю величезну цифру передали до райвідділів. Ефективність нульова", - сказав Калгушкін.

Він зазначив, що зараз військкомати працюють індивідуально та звітують разом із правоохоронцями за результатами розшуку конкретної невеликої кількості призовників.

"Міліція спільно з військкоматом працює за цими адресами, підприємствами, йде письмова доповідь. Відпрацювали, скажімо, 50 осіб, принаймні, спробували їх знайти, знайшли, вручили повістку, привели. Наступного тижня наступні 50 осіб. Цей точковий метод, конкретний, із підведенням за короткий проміжок часу результатів, з аналізом, дає певні результати", - зауважив Калгушкін.