На Харківщині учасники АТО отримали ще 125 ділянок землі, - Світлична

У Харківській області власні земельні ділянки отримали вже більше 3 тисячі учасників АТО на Донбасі
Depo.
12 листопада 2016 13:56
ФОТО: depo.ua
На Харківщині учасники АТО отримали ще 125 ділянок землі, - Світлична
На Харківщині учасники АТО отримали ще 125 ділянок землі, - Світлична

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, вчора, 11 листопада, накази про передачу у власність земельних ділянок отримали 125 учасників АТО.

За відомостями ОДА, 75 із них стали господарями земельних ділянок площею 1,75 га в Вовчанському районі для ведення особистого сільського господарства, ще 50 - власниками садових ділянок площею 12 соток у Зміївському районі.

"Підтримка учасників АТО є одним із пріоритетів нашої держави. Свідченням цьому є ряд указів Президента України про посилення соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей", - підкреслила голова Харківської ОДА Світлична, звертаючись до учасників заходу.

Вона також зазначила, що в регіоні діє Комплексна програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, згідно з якою виділяються кошти на оздоровлення учасників АТО, а також матеріальна допомога воїнам. Реалізуються проекти надання медичної та психологічної допомоги, а також дві обласні програми, які передбачають співфінансування індивідуального житлового будівництва та довгострокове кредитування будівництва на селі. Керівник області нагадала, що під час попередньої зустрічі з харківськими воїнами обговорювалася ініціатива з розробки державної програми індивідуального житлового будівництва для учасників АТО.

Заступник голови ради Харківської обласної громадської організації "Союз ветеранів АТО" Юрій Корсунов повідомив, що в Харківській області вже більше 3 тисяч учасників АТО отримали земельні ділянки або перебувають на стадії оформлення необхідних документів.

Він також відзначив суттєвий внесок у вирішення житлового питання учасників АТО, який дає Програма надання підтримки учасникам антитерористичної операції для будівництва та придбання житла в Харківській області на 2016 - 2018 роки.

"Програма 60 на 40 унікальна для України. Вона розрахована на 3 роки, і при успішному її виконанні близько 180 учасників АТО зможуть придбати житло", - підкреслив заступник голови обласної Спілки ветеранів АТО.

Світлична запевнила, що кошти на реалізацію програми будуть виділятися в необхідному обсязі.

"Впевнена, що депутатський корпус обласної ради нас підтримає. Будемо намагатися поповнювати бюджет цієї програми на наступні роки", - повідомила голова Харківської ОДА.

На Харківщині учасники АТО отримали ще 125 ділянок землі, - Світлична - фото 1

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків