На Харківщині у приміщенні техніку відкрили приватне підприємство

Бізнес із обробки скла прокуратура виселила через суд
Depo.
11 жовтня 2016 15:01
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі прокуратури Харківської області з посиланням на заступника керівника місцевої прокуратури Наталію Коваленко, у жовтні Господарський суд області у повному обсязі задовольнив позовні вимоги Харківської місцевої прокуратури №3 та зобов'язав одного з підприємців повернути з незаконної оренди приміщення навчального закладу.

За її відомостями, на орендованій території індустріально-педагогічного технікуму підприємець розмістив майстерню з обробки скла.

"Договір оренди приміщення навчального закладу площею 25 кв. м. укладено з порушенням чинного законодавства - заклади освіти не підлягають перепрофілюванню і взагалі будь-якому використанню не за призначенням", - наголосила Коваленко.

Як повідомляв Depo.Харків, влітку поточного року за принципової позиції місцевої прокуратури апеляційний господарський суд залишив без змін рішення суду першої інстанції, який зобов’язав одне з ТОВ повернути з незаконної оренди приміщення Центру професійно-технічної освіти №1 у Харкові вартістю понад 471 тис. грн та площею понад 360 кв. м.

На території навчального закладу, порушуючи законодавство, товариство здійснювало підприємницьку діяльність, пов’язану з металообробкою.

Наразі це судове рішення реально виконане - майно повернуто освітньому закладу.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків