На Харківщині у парку незаконно знесли дерева, - екоінспекція

В парку села Полкова Микитівка Харківської області незаконно знесли дерев на 40 тис. грн
Depo.
14 вересня 2016 16:56
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків із посиланням на прес-службу Держекоінспекції в Харківській області, у період з 22 серпня по 5 вересня поточного року проходила позапланова перевірка Полково-Микитівської сільської ради Богодухівського району.

За відомостями екологів, метою заходу контролю була перевірка законності знесення зелених насаджень в парку села Полкова Микитівка.

Під час проведення перевірки Держекоінспекція встановила, що видалення зелених насаджень здійснено із порушенням вимог діючого законодавства. Так, за попередніми підрахунками, шкода, нанесена державі внаслідок незаконного видалення дерев, становить близько 40 тис. грн.

Наразі Держекоінспекцією вживаються відповідні заходи щодо притягнення посадових осіб сільської ради до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 153 КУпАП, згідно якої знищення або пошкодження зелених насаджень тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків